AP-FD25C22E0008GS-3T
ApacerApacer
Apacer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP-FD25C22E0008GS-3T
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena PATA 2.5" FLASH DRIVE SLC 8GB
Fitxak: AP-FD25C22E0008GS-3T.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 466 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 466 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AP-FD25C22E0008GS-3Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP-FD25C22E0008GS-3T fabrikatzailea Apacer
deskribapena PATA 2.5" FLASH DRIVE SLC 8GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 466 pcs Datuen fitxa AP-FD25C22E0008GS-3T.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota ATA
Abiadura - Idatzi 85MB/s Abiadura - Irakurri 100MB/s
Tamaina / dimentsioa 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm Series AFD257
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Memoria mota FLASH - NAND (SLC)
Memoria Tamaina 8GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea 2.5" Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 8GB ATA FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Uneko - Geh 220mA (Typ)