TX0803000000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TX0803000000G
Fabrikatzaileak / Marka: Anytek (Amphenol Anytek)
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM
Fitxak: TX0803000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
TX0803000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TX0803000000G fabrikatzailea Anytek (Amphenol Anytek)
deskribapena TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 151220 pcs Datuen fitxa TX0803000000G.pdf
Wire Strip Length 5-6mm Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG 14-26 AWG Tentsioa - UL 300V
Mota Plug for Unshrouded Header Torque - Torlojua 0.44 Nm (3.9 Lb-In)
Amaiera estiloa Screw - Leaf Spring, Wire Guard Series TX
Torlojuaren tamaina M3 Maila bakoitzeko posizioak 8
Plug Wire Sarrera 90° Pitch 0.197" (5.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak TX08030000J0G
TX08030000J0G-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Posizio kopurua 8
Maila kopurua 1 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu altuera 0.504" (12.80mm)
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Thermoplastic
Goiburuko orientazioa - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 8 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90° Free Hanging (In-Line) Oraina - UL 10A