EP1000000000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EP1000000000G
Fabrikatzaileak / Marka: Anytek (Amphenol Anytek)
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM
Fitxak: EP1000000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2400 pcs
  • Mezua
EP1000000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EP1000000000G fabrikatzailea Anytek (Amphenol Anytek)
deskribapena TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 314926 pcs Datuen fitxa EP1000000000G.pdf
Wire Strip Length - Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG - Tentsioa - UL 300V
Mota Header, Male Pins, Unshrouded Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Solder Series EP
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 10
Plug Wire Sarrera - Pitch 0.197" (5.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak EP10000000J0G
EP10000000J0G-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Posizio kopurua 10
Maila kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu altuera 0.091" (2.30mm)
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Thermoplastic
Goiburuko orientazioa Vertical Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole Oraina - UL 15A
Oraina - IEC - Kontaktuaren luzera 0.157" (4.00mm)
Kontaktua Amaitu Amaitu Tin Harremanetarako materiala Brass
Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EP1100000000G
EP1100000000G
fabrikatzaileak: Anytek (Amphenol Anytek)
deskribapena: TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5MM
Stockean: 232609 pcs
Deskarga: EP1100000000G.pdf
RFQ
EP10-3C96
EP10-3C96
fabrikatzaileak: FERROXCUBE
deskribapena: FERRITE CORE 2PC SET
Stockean: 103449 pcs
Deskarga: EP10-3C96.pdf
RFQ
EP1000_UZ
EP1000_UZ
fabrikatzaileak: GE Critical Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 52V 1000W