WYO472KCMCF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
WYO472KCMCF0KR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WYO472KCMCF0KR
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
Fitxak: WYO472KCMCF0KR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
WYO472KCMCF0KRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WYO472KCMCF0KR fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 416894 pcs Datuen fitxa WYO472KCMCF0KR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 440VAC
tolerantzia 4700pF Lodiera (Max) Y5U (E)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.295" (7.50mm) Tamaina / dimentsioa 0.472" Dia (12.00mm)
Series WYO RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna Safety balorazio X1, Y2
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia WYO472KCMCF0KR Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 4700pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL