WYO182MCMBLAKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
WYO182MCMBLAKR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WYO182MCMBLAKR
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL
Fitxak: WYO182MCMBLAKR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
WYO182MCMBLAKRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WYO182MCMBLAKR fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 670143 pcs Datuen fitxa WYO182MCMBLAKR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 440VAC
tolerantzia 1800pF Lodiera (Max) Y5U (E)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series WYO RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna Safety balorazio X1, Y2
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia WYO182MCMBLAKR Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 1800pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL