VKP102MCQERUKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VKP102MCQERUKR
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL
Fitxak: VKP102MCQERUKR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
VKP102MCQERUKRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VKP102MCQERUKR fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 421757 pcs Datuen fitxa VKP102MCQERUKR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 760VAC
tolerantzia 1000pF Lodiera (Max) Y5U (E)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.492" (12.50mm) Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm)
Series VKP RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna Safety balorazio X1, Y1
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VKP102MCQERUKR Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 1000pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL