S681K29Y5PP6BK7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S681K29Y5PP6BK7R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 2KV Y5P RADIAL
Fitxak: S681K29Y5PP6BK7R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
21000 pcs
  • Mezua
S681K29Y5PP6BK7Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S681K29Y5PP6BK7R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 680PF 2KV Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2014720 pcs Datuen fitxa S681K29Y5PP6BK7R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 2000V (2kV)
tolerantzia 680pF Lodiera (Max) Y5P (B)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.295" Dia (7.50mm)
Series S RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia S681K29Y5PP6BK7R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate Formed Leads - Kinked Zabaldutako deskribapena 680pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 680PF 2KV Y5P RADIAL