S680J33SL0P63K5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S680J33SL0P63K5R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 68PF 2KV SL RADIAL
Fitxak: S680J33SL0P63K5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
S680J33SL0P63K5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S680J33SL0P63K5R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 68PF 2KV SL RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1862531 pcs Datuen fitxa S680J33SL0P63K5R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 2000V (2kV)
tolerantzia 68pF Lodiera (Max) SL
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia (8.50mm)
Series S RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia S680J33SL0P63K5R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate Formed Leads - Kinked Zabaldutako deskribapena 68pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 68PF 2KV SL RADIAL