S472K69X7RP65K7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S472K69X7RP65K7R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL
Fitxak: S472K69X7RP65K7R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
S472K69X7RP65K7Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S472K69X7RP65K7R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 914435 pcs Datuen fitxa S472K69X7RP65K7R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 2000V (2kV)
tolerantzia 4700pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series S RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia S472K69X7RP65K7R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL