S330J33SL0R63K7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S330J33SL0R63K7R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL
Fitxak: S330J33SL0R63K7R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
S330J33SL0R63K7Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S330J33SL0R63K7R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 930004 pcs Datuen fitxa S330J33SL0R63K7R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 3000V (3kV)
tolerantzia 33pF Lodiera (Max) SL
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series S RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia S330J33SL0R63K7R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 33pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL