S103M84Z5UR83K0R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S103M84Z5UR83K0R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 3KV Z5U RADIAL
Fitxak: S103M84Z5UR83K0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
S103M84Z5UR83K0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S103M84Z5UR83K0R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 10000PF 3KV Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 476835 pcs Datuen fitxa S103M84Z5UR83K0R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 3000V (3kV)
tolerantzia 10000pF Lodiera (Max) Z5U
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series S RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia S103M84Z5UR83K0R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 10000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 10000PF 3KV Z5U RADIAL