S102M29Z5UP6TK5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S102M29Z5UP6TK5R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 2KV Z5U RADIAL
Fitxak: S102M29Z5UP6TK5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
S102M29Z5UP6TK5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S102M29Z5UP6TK5R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 1000PF 2KV Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2227106 pcs Datuen fitxa S102M29Z5UP6TK5R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 2000V (2kV)
tolerantzia 1000pF Lodiera (Max) Z5U
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.295" Dia (7.50mm)
Series S RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia S102M29Z5UP6TK5R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate Formed Leads - Kinked Zabaldutako deskribapena 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 1000PF 2KV Z5U RADIAL