PR02FS0204709KR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PR02FS0204709KR500
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 47 OHM 10% 2W AXIAL
Fitxak: PR02FS0204709KR500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PR02FS0204709KR500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PR02FS0204709KR500 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena RES 47 OHM 10% 2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 201651 pcs Datuen fitxa PR02FS0204709KR500.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 2W
Tentsioa - Tasa Axial Lodiera (Max) ±250ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm) Series PR02-FS
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio Axial
Beste izenak BC3362DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 47 Ohm ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Metal Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena RES 47 OHM 10% 2W AXIAL
Estaldura, Etxebizitza mota Metal Film Bytes 47
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PR02FS0203908KR500
PR02FS0203908KR500
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: RES 3.9 OHM 10% 2W AXIAL
Stockean: 1890395 pcs
Deskarga: PR02FS0203908KR500.pdf
RFQ
deskribapena: RES 56 OHM 10% 2W AXIAL
Stockean: 1608578 pcs
Deskarga: PR02FS0205609KR500.pdf
RFQ
PR02FS0204709KR500
PR02FS0204709KR500
deskribapena: RES 47 OHM 10% 2W AXIAL