PR01000103302JR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
PR01000103302JR500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PR01000103302JR500
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 33K OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: PR01000103302JR500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
PR01000103302JR500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PR01000103302JR500 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena RES 33K OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4209961 pcs Datuen fitxa PR01000103302JR500.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1W
Tentsioa - Tasa Axial Lodiera (Max) ±250ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Series PR01