MKP383191063JC02W0
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKP383191063JC02W0
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 910PF 5% 630VDC RADIAL
Fitxak: 1.MKP383191063JC02W0.pdf2.MKP383191063JC02W0.pdf3.MKP383191063JC02W0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
MKP383191063JC02W0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKP383191063JC02W0 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP FILM 910PF 5% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 220V tolerantzia 910pF
Bukaera PC Pins Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.295" (7.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Series MMKP383
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
polarizazio Radial Beste izenak 383191063JC02W0
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 910pF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Dielektrikoko diametroa Polypropylene (PP), Metallized
deskribapena CAP FILM 910PF 5% 630VDC RADIAL Oraina - Ihesaldia 630V