MKP1845333134
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKP1845333134
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 1.6KVDC AXIAL
Fitxak: 1.MKP1845333134.pdf2.MKP1845333134.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
MKP1845333134ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKP1845333134 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP FILM 0.033UF 1.6KVDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47129 pcs Datuen fitxa 1.MKP1845333134.pdf2.MKP1845333134.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 650V tolerantzia 0.033µF
Bukaera PC Pins Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.453" Dia x 1.339" L (11.50mm x 34.00mm) Series MKP1845
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
polarizazio Axial Beste izenak 1845333134
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MKP1845333134
Bizitza @ tenperatura. - Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 0.033µF ±5% Film Capacitor 650V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Dielektrikoko diametroa Polypropylene (PP), Metallized
deskribapena CAP FILM 0.033UF 1.6KVDC AXIAL Oraina - Ihesaldia 1600V (1.6kV)