MBB02070C8061FCT00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBB02070C8061FCT00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBB02070C8061FCT00
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 8.06K OHM 0.6W 1% AXIAL
Fitxak: MBB02070C8061FCT00.pdf
  • Mezua
MBB02070C8061FCT00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBB02070C8061FCT00 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena RES 8.06K OHM 0.6W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2720333 pcs Datuen fitxa MBB02070C8061FCT00.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.6W
Tentsioa - Tasa - Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Series MBB/SMA 0207 - Professional
RoHS egoera Tape & Box (TB) polarizazio Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MBB02070C8061FCT00 Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 8.06k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES 8.06K OHM 0.6W 1% AXIAL Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film