MBB02070C1004FRP00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBB02070C1004FRP00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBB02070C1004FRP00
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1M OHM 0.6W 1% AXIAL
Fitxak: MBB02070C1004FRP00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MBB02070C1004FRP00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBB02070C1004FRP00 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena RES 1M OHM 0.6W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3233567 pcs Datuen fitxa MBB02070C1004FRP00.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.6W
Tentsioa - Tasa Axial Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Series MBB/SMA 0207 - Professional
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio Axial
Beste izenak 2312 815 11005
B0207C1M000F5T
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 1M Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES 1M OHM 0.6W 1% AXIAL