MBA02040C6809FCT00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBA02040C6809FCT00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBA02040C6809FCT00
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 68 OHM 0.4W 1% AXIAL
Fitxak: MBA02040C6809FCT00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
MBA02040C6809FCT00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBA02040C6809FCT00 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena RES 68 OHM 0.4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4366546 pcs Datuen fitxa MBA02040C6809FCT00.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.4W
Tentsioa - Tasa - Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm) Series MBA/SMA 0204 - Professional
RoHS egoera Tape & Box (TB) polarizazio Axial
Beste izenak BC3287TB
MBA02040C6809FCT00-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 68 Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES 68 OHM 0.4W 1% AXIAL