MAL215056681E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAL215056681E3
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: MAL215056681E3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
MAL215056681E3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAL215056681E3 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164713 pcs Datuen fitxa MAL215056681E3.pdf
tolerantzia 680µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series Automotive, AEC-Q200, 150 RMI
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 25V Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Capacitors kopurua 767mA @ 100Hz
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MAL215056681E3 Bizitza @ tenperatura. -
inpedantzia 49 mOhm Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Zabaldutako deskribapena 680µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL eskaerak 6000 Hrs @ 105°C