MAL212314681E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212314681E3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAL212314681E3
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 10V AXIAL
Fitxak: MAL212314681E3.pdf
  • Mezua
MAL212314681E3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAL212314681E3 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 10V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5879 pcs Datuen fitxa MAL212314681E3.pdf
tolerantzia 680µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm) Series SAL-A 123
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current - polarizazio Axial, Can
Pitch - Connector 10V Pakete / kasua -
Beste izenak 2281 123 14681 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Capacitors kopurua 760mA Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 250 mOhm inpedantzia 200 mOhm
Altuera - Eserita (Max) - Zabaldutako deskribapena 680µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 250 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 10V AXIAL
eskaerak 20000 Hrs @ 125°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAL212315101E3
MAL212315101E3
fabrikatzaileak: Vishay BC Components
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 16V AXIAL
Stockean: 5773 pcs
Deskarga: MAL212315101E3.pdf
RFQ
MAL212314681E3
MAL212314681E3
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP ALUM 680UF 10V 20% AXIAL