MAL212310109E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212310109E3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAL212310109E3
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V AXIAL
Fitxak: MAL212310109E3.pdf
  • Mezua
MAL212310109E3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAL212310109E3 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5290 pcs Datuen fitxa MAL212310109E3.pdf
tolerantzia 10µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.299" Dia x 0.803" L (7.60mm x 20.40mm) Series SAL-A 123
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current - polarizazio Axial, Can
Pitch - Connector 35V Pakete / kasua -
Beste izenak 2281 123 10109 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Capacitors kopurua 37mA Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 10 Ohm inpedantzia 2.5 Ohm
Altuera - Eserita (Max) - Zabaldutako deskribapena 10µF 35V Aluminum Capacitors Axial, Can 10 Ohm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V AXIAL
eskaerak 20000 Hrs @ 125°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAL212310101E3
MAL212310101E3
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Stockean: 5769 pcs
Deskarga: MAL212310101E3.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Vishay BC Components
Stockean: 5374 pcs
Deskarga: MAL212310101E3.pdf
RFQ
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 35V AXIAL