K471J10C0GF5TL2
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K471J10C0GF5TL2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: K471J10C0GF5TL2
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Fitxak: 1.K471J10C0GF5TL2.pdf2.K471J10C0GF5TL2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
K471J10C0GF5TL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia K471J10C0GF5TL2 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4251247 pcs Datuen fitxa 1.K471J10C0GF5TL2.pdf2.K471J10C0GF5TL2.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 470pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.098" (2.50mm) Tamaina / dimentsioa 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Series Mono-Kap™ K RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia K471J10C0GF5TL2 Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.062" (1.58mm) Ezaugarriak -
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL