K102K20C0GK53H5
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K102K20C0GK53H5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: K102K20C0GK53H5
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD
Fitxak: 1.K102K20C0GK53H5.pdf2.K102K20C0GK53H5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
K102K20C0GK53H5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia K102K20C0GK53H5 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 447726 pcs Datuen fitxa 1.K102K20C0GK53H5.pdf2.K102K20C0GK53H5.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 200V
tolerantzia 1000pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series Mono-Kap™ K RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia K102K20C0GK53H5 Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Ezaugarriak -
Failure Rate Formed Leads Zabaldutako deskribapena 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD