HFZ471MBFERZKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HFZ471MBFERZKR
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 6KV RADIAL
Fitxak: HFZ471MBFERZKR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
HFZ471MBFERZKRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HFZ471MBFERZKR fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 470PF 6KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113791 pcs Datuen fitxa HFZ471MBFERZKR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 6000V (6kV)
tolerantzia 470pF Lodiera (Max) -
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.492" (12.50mm) Tamaina / dimentsioa 0.472" Dia (12.00mm)
Series HFZ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia HFZ471MBFERZKR Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 470pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 470PF 6KV RADIAL