HAE472MBACF0KR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HAE472MBACF0KR
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 1KV RADIAL
Fitxak: HAE472MBACF0KR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
HAE472MBACF0KRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HAE472MBACF0KR fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 4700PF 1KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 347084 pcs Datuen fitxa HAE472MBACF0KR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 1000V (1kV)
tolerantzia 4700pF Lodiera (Max) -
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.433" Dia (11.00mm)
Series HAE RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia HAE472MBACF0KR Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 4700pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 4700PF 1KV RADIAL