D472K33Y5PH6VJ5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D472K33Y5PH6VJ5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D472K33Y5PH6VJ5R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 100V Y5P RADIAL
Fitxak: 1.D472K33Y5PH6VJ5R.pdf2.D472K33Y5PH6VJ5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
D472K33Y5PH6VJ5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D472K33Y5PH6VJ5R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 4700PF 100V Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2516307 pcs Datuen fitxa 1.D472K33Y5PH6VJ5R.pdf2.D472K33Y5PH6VJ5R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 4700pF Lodiera (Max) Y5P (B)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia (8.50mm)
Series D RoHS egoera Tape & Box (TB)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D472K33Y5PH6VJ5R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate Formed Leads - Kinked Zabaldutako deskribapena 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 4700PF 100V Y5P RADIAL