D470G29U2JL65J5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D470G29U2JL65J5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D470G29U2JL65J5R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 47PF 500V U2J RADIAL
Fitxak: 1.D470G29U2JL65J5R.pdf2.D470G29U2JL65J5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
21000 pcs
  • Mezua
D470G29U2JL65J5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D470G29U2JL65J5R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 47PF 500V U2J RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 776872 pcs Datuen fitxa 1.D470G29U2JL65J5R.pdf2.D470G29U2JL65J5R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 500V
tolerantzia 47pF Lodiera (Max) U2J
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.295" Dia (7.50mm)
Series D RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D470G29U2JL65J5R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate Formed Leads - Kinked Zabaldutako deskribapena 47pF ±2% 500V Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2% deskribapena CAP CER 47PF 500V U2J RADIAL