D270J20SL0L6TJ6R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D270J20SL0L6TJ6R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D270J20SL0L6TJ6R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 27PF 500V SL RADIAL
Fitxak: 1.D270J20SL0L6TJ6R.pdf2.D270J20SL0L6TJ6R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
D270J20SL0L6TJ6Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D270J20SL0L6TJ6R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 27PF 500V SL RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 964686 pcs Datuen fitxa 1.D270J20SL0L6TJ6R.pdf2.D270J20SL0L6TJ6R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 500V
tolerantzia 27pF Lodiera (Max) SL
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.252" (6.40mm) Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series D RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D270J20SL0L6TJ6R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate Formed Leads - Kinked Zabaldutako deskribapena 27pF ±5% 500V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 27PF 500V SL RADIAL