D222K33Y5PL63L5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D222K33Y5PL63L5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D222K33Y5PL63L5R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL
Fitxak: 1.D222K33Y5PL63L5R.pdf2.D222K33Y5PL63L5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
D222K33Y5PL63L5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D222K33Y5PL63L5R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1002528 pcs Datuen fitxa 1.D222K33Y5PL63L5R.pdf2.D222K33Y5PL63L5R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 500V
tolerantzia 2200pF Lodiera (Max) Y5P (B)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia (8.50mm)
Series D RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D222K33Y5PL63L5R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 2200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL