D103M43Z5UL6UE5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D103M43Z5UL6UE5R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 500V Z5U RADIAL
Fitxak: 1.D103M43Z5UL6UE5R.pdf2.D103M43Z5UL6UE5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
D103M43Z5UL6UE5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D103M43Z5UL6UE5R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 10000PF 500V Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1333318 pcs Datuen fitxa 1.D103M43Z5UL6UE5R.pdf2.D103M43Z5UL6UE5R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 500V
tolerantzia 10000pF Lodiera (Max) Z5U
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.433" Dia (11.00mm)
Series D RoHS egoera Tape & Box (TB)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D103M43Z5UL6UE5R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 10000pF ±20% 500V Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 10000PF 500V Z5U RADIAL