BFC237241473
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
BFC237241473 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BFC237241473
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: BFC237241473.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
BFC237241473ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BFC237241473 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 392925 pcs Datuen fitxa BFC237241473.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 160V tolerantzia 0.047µF
Bukaera PC Pins Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) Series MKT372
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
polarizazio Radial Beste izenak 2222 372 41473
BC1746
BFC2 372 41473
BFC2 372 41473
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia BFC237241473
Bizitza @ tenperatura. - Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 0.047µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% Dielektrikoko diametroa Polyester, Metallized
deskribapena CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD Oraina - Ihesaldia 250V