A100J15C0GH5UAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A100J15C0GH5UAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A100J15C0GH5UAA
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Fitxak: A100J15C0GH5UAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
A100J15C0GH5UAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A100J15C0GH5UAA fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2156613 pcs Datuen fitxa A100J15C0GH5UAA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 10pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Series A RoHS egoera Tape & Box (TB)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia A100J15C0GH5UAA Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 10pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 AXIAL