615R100GATD10
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 615R100GATD10
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 10KV N4700 RADIAL
Fitxak: 1.615R100GATD10.pdf2.615R100GATD10.pdf3.615R100GATD10.pdf4.615R100GATD10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
615R100GATD10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 615R100GATD10 fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 1000PF 10KV N4700 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10000V (10kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea N4700
Tamaina / dimentsioa 0.980" Dia (24.90mm) Series Cera-Mite 615R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.232" (31.30mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor N4700 Radial, Disc
kapazitantzia 1000pF eskaerak SMPS Filtering