564RZ5UAA202EP203M
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RZ5UAA202EP203M
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.02UF 2KV Z5U RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
564RZ5UAA202EP203Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RZ5UAA202EP203M fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 0.02UF 2KV Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43410 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 564R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low Dissipation Factor Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.02µF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc kapazitantzia 0.02µF