564RY5SKA302EE471M
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RY5SKA302EE471M
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 3KV Y5S RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
564RY5SKA302EE471Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RY5SKA302EE471M fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 470PF 3KV Y5S RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 254603 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5S
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 564R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low Dissipation Factor Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5S Radial, Disc kapazitantzia 470pF