564RX7RAA602EF271K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RX7RAA602EF271K
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 270PF 6KV X7R RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
564RX7RAA602EF271Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RX7RAA602EF271K fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 270PF 6KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 265817 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 564R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Deskribapen zehatza 270pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc kapazitantzia 270pF