564RX5SAA302EP562M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RX5SAA302EP562M
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5600PF 3KV X5S RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
564RX5SAA302EP562Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RX5SAA302EP562M fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 5600PF 3KV X5S RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47326 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X5S
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 564R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Deskribapen zehatza 5600pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X5S Radial, Disc kapazitantzia 5600pF