564RC0JAJ602EF3R3D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RC0JAJ602EF3R3D
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3.3PF 6KV C0J RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
564RC0JAJ602EF3R3Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RC0JAJ602EF3R3D fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 3.3PF 6KV C0J RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 261487 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0J
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 564R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Deskribapen zehatza 3.3pF ±0.5pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0J Radial, Disc kapazitantzia 3.3pF