564RC0GAA602EL370J
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RC0GAA602EL370J
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 37PF 6KV NP0 RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
564RC0GAA602EL370Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RC0GAA602EL370J fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 37PF 6KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103249 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 564R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low Dissipation Factor Failure Rate -
Deskribapen zehatza 37pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc kapazitantzia 37pF