562RZ5UBJ102AH103Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 562RZ5UBJ102AH103Z
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
562RZ5UBJ102AH103Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 562RZ5UBJ102AH103Z fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 220169 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 562R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc kapazitantzia 10000pF