B0205F50200AHF
AnarenAnaren
B0205F50200AHF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B0205F50200AHF
Fabrikatzaileak / Marka: Anaren
Produktuaren Deskribapena BALUN 200MHZ-500MHZ 50/200 1608
Fitxak: B0205F50200AHF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
B0205F50200AHFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B0205F50200AHF fabrikatzailea Anaren
deskribapena BALUN 200MHZ-500MHZ 50/200 1608 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22439 pcs Datuen fitxa B0205F50200AHF.pdf
Series Xinger® Itzulerako galera (min) 13.9dB
Fasea Aldea 1.3° Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1608 (4121 Metric) Beste izenak 1173-1073-6
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera (gehienez) 1.6dB
Inpedantzia: desorekatua / orekatua 50 / 200 Ohm Maiztasun-tartea 200MHz ~ 500MHz
Deskribapen zehatza RF Balun 200MHz ~ 500MHz 50 / 200 Ohm 1608 (4121 Metric)