75-50RCG-2
AnarenAnaren
Anaren
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 75-50RCG-2
Fabrikatzaileak / Marka: Anaren
Produktuaren Deskribapena RF ATTENUATOR 50OHM MODULE
Fitxak: 75-50RCG-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
75-50RCG-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 75-50RCG-2 fabrikatzailea Anaren
deskribapena RF ATTENUATOR 50OHM MODULE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5931 pcs Datuen fitxa 75-50RCG-2.pdf
Series - Energia (Watts) 75W
Packaging Tray Pakete / kasua Module
Beste izenak 1173-1189
75-50RCG-2-ND
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 50 Ohms
Maiztasun-tartea 0Hz ~ 1.5GHz Deskribapen zehatza RF Attenuator 0Hz ~ 1.5GHz 50 Ohms 75W Module