20-50TPC-S
AnarenAnaren
Anaren
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20-50TPC-S
Fabrikatzaileak / Marka: Anaren
Produktuaren Deskribapena RF ATTENUATOR 50OHM
Fitxak: 20-50TPC-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
20-50TPC-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20-50TPC-S fabrikatzailea Anaren
deskribapena RF ATTENUATOR 50OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8910 pcs Datuen fitxa 20-50TPC-S.pdf
Series - Energia (Watts) 20W
Packaging Tray Pakete / kasua -
inpedantzia 50 Ohms Maiztasun-tartea 0Hz ~ 6GHz
Deskribapen zehatza RF Attenuator 0Hz ~ 6GHz 50 Ohms 20W Atenuazio balioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20-50RP
20-50RP
fabrikatzaileak: Anaren
deskribapena: RF ATTENUATOR 100OHM 5%
Stockean: 8596 pcs
Deskarga: 20-50RP.pdf
RFQ
20-50TP
20-50TP
fabrikatzaileak: Anaren
deskribapena: RF ATTENUATOR 50OHM
Stockean: 9000 pcs
Deskarga: 20-50TP.pdf
RFQ
20-50TPR
20-50TPR
Deskarga: 20-50TPR.pdf
20-50-3903-BLUE
20-50-3903-BLUE
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH BLUE 20"X 50YDS
Stockean: 902 pcs
Deskarga: 20-50-3903-BLUE.pdf
20-572
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SKT IMP UNV 1/2DR 6PT 11/16
Deskarga:
20-570
deskribapena: SKT IMP UNV 1/2DR 6PT 5/8
Deskarga:
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: CONN SCKT INSERT PLATE FOR PLCC
Deskarga: 20-537-20.pdf
20-50-3903-WHITE
20-50-3903-WHITE
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH WHITE 20"X 50YDS
Stockean: 689 pcs
Deskarga: 20-50-3903-WHITE.pdf
20-50-3903-YELLOW
20-50-3903-YELLOW
deskribapena: TAPE DUCT CLOTH YLW 20"X 50YDS
Stockean: 817 pcs
Deskarga: 20-50-3903-YELLOW.pdf
20-50TPC
20-50TPC