150-100RL
AnarenAnaren
Anaren
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 150-100RL
Fabrikatzaileak / Marka: Anaren
Produktuaren Deskribapena RF ATTENUATOR 100OHM
Fitxak: 150-100RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
150-100RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 150-100RL fabrikatzailea Anaren
deskribapena RF ATTENUATOR 100OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7092 pcs Datuen fitxa 150-100RL.pdf
Series - Energia (Watts) 150W
Packaging Tray Pakete / kasua -
inpedantzia 100 Ohms Maiztasun-tartea 0Hz ~ 2GHz
Deskribapen zehatza RF Attenuator 0Hz ~ 2GHz 100 Ohms 150W Atenuazio balioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
150-201N09A-00
150-201N09A-00
fabrikatzaileak: IXYS RF
deskribapena: RF MOSFET N-CHANNEL DE150
Stockean: 6527 pcs
Deskarga: 150-201N09A-00.pdf
RFQ
150-100RL-S
150-100RL-S
fabrikatzaileak: Anaren
deskribapena: RF ATTENUATOR 100OHM
Stockean: 8139 pcs
Deskarga: 150-100RL-S.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
Deskarga: 150-10-964-00-001101.pdf
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN HDR OPEN
Deskarga: 150-10-964-00-106000.pdf
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: HEADER OPEN .018"DIA .900 64POS
fabrikatzaileak: Bluetechnix GmbH
deskribapena: ARGOS 2D CAMERA A100 1.MX53
deskribapena: CAMERA 3D TIME OF FLIGHT
Stockean: 140 pcs
Deskarga:
deskribapena: CONN HDR OPEN
fabrikatzaileak: IXYS RF
Deskarga: 150-101N09A-00.pdf
150-102N02A-00
150-102N02A-00
Deskarga: 150-102N02A-00.pdf
fabrikatzaileak: Preci-Dip