TACH-10-KIT1
AmprobeAmprobe
Amprobe
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TACH-10-KIT1
Fabrikatzaileak / Marka: Amprobe
Produktuaren Deskribapena REFLECTIVE TAPE TIPS FOR TACH-10
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TACH-10-KIT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TACH-10-KIT1 fabrikatzailea Amprobe
deskribapena REFLECTIVE TAPE TIPS FOR TACH-10 Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 5507 pcs Datuen fitxa
Mota Specialized zehaztapenak -
Series - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Osagarri mota Reflective Tape
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TACH106M010E
TACH106M010E
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 10UF 10V 20% 0805