BLF0910H9LS600U
AmpleonAmpleon
BLF0910H9LS600U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLF0910H9LS600U
Fabrikatzaileak / Marka: Ampleon
Produktuaren Deskribapena BLF0910H9LS600/SOT502/TRAY
Fitxak: BLF0910H9LS600U.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 536 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 536 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
60 pcs
  • Mezua
BLF0910H9LS600Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLF0910H9LS600U fabrikatzailea Ampleon
deskribapena BLF0910H9LS600/SOT502/TRAY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 536 pcs Datuen fitxa BLF0910H9LS600U.pdf
Tentsioa - Proba 50V Tentsioaren balioa 108V
Transistore mota LDMOS Hornitzaileen gailuen paketea SOT502B
Series - Energia - Irteera 600W
Pakete / kasua SOT-502B Beste izenak 1603-1161
BLF0910H9LS600U-ND
Zarataren irudia - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Irabazia 18.6dB Frequency 900MHz ~ 930MHz
Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS 50V 90mA 900MHz ~ 930MHz 18.6dB 600W SOT502B Uneko balorazioa 2.8µA
Uneko - Test 90mA