BLC9G27LS-150AVZ
AmpleonAmpleon
BLC9G27LS-150AVZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLC9G27LS-150AVZ
Fabrikatzaileak / Marka: Ampleon
Produktuaren Deskribapena RF FET LDMOS 65V 15DB SOT12751
Fitxak: BLC9G27LS-150AVZ.pdf
  • Mezua
BLC9G27LS-150AVZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLC9G27LS-150AVZ fabrikatzailea Ampleon
deskribapena RF FET LDMOS 65V 15DB SOT12751 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6495 pcs Datuen fitxa BLC9G27LS-150AVZ.pdf
Tentsioa - Proba 28V Tentsioaren balioa 65V
Transistore mota LDMOS (Dual), Common Source Hornitzaileen gailuen paketea DFM6
Series - Energia - Irteera 150W
Packaging Tray Pakete / kasua SOT1275-1
Beste izenak 568-12821
BLC9G27LS-150AVZ-ND
Zarataren irudia -
Irabazia 15dB Frequency 2.5GHz ~ 2.69GHz
Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 400mA 2.5GHz ~ 2.69GHz 15dB 150W DFM6 Uneko balorazioa -
Uneko - Test 400mA