BLC9G22LS-160VTY
AmpleonAmpleon
Ampleon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLC9G22LS-160VTY
Fabrikatzaileak / Marka: Ampleon
Produktuaren Deskribapena RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-3
Fitxak: BLC9G22LS-160VTY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
BLC9G22LS-160VTYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLC9G22LS-160VTY fabrikatzailea Ampleon
deskribapena RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-3 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1271 pcs Datuen fitxa BLC9G22LS-160VTY.pdf
Tentsioa - Proba 28V Tentsioaren balioa 65V
Transistore mota LDMOS Hornitzaileen gailuen paketea SOT-1271-3
Series - Energia - Irteera 35W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-1271-3
Beste izenak 934960066518 Zarataren irudia -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Irabazia 18.4dB
Frequency 2.11GHz ~ 2.2GHz Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS 28V 864mA 2.11GHz ~ 2.2GHz 18.4dB 35W SOT-1271-3
Uneko balorazioa 2.8µA Uneko - Test 864mA