SQR822100
Amphenol PcdAmphenol Pcd
SQR822100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQR822100
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 8POS 22AWG
Fitxak: 1.SQR822100.pdf2.SQR822100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SQR822100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQR822100 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena CONN PLUG 8POS 22AWG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4755 pcs Datuen fitxa 1.SQR822100.pdf2.SQR822100.pdf
Series Solaris Errenkada tartea -
Pitch - Packaging Bulk
Beste izenak APC1876 Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 8 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak IP67
Mota atxikitzea Latch Lock Deskribapen zehatza 8 Position Rectangular Housing Connector Plug
Harremanetarako mota Male or Female Kontaktua amaitzea Crimp
Konektore mota Plug Kolore -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SQR70090ELR_GE3
SQR70090ELR_GE3
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: MOSFET N-CHANNEL 100V 86A DPAK